Під час літніх канікул Івась був у шкільному таборі 4 тижні, а в бабусі - на 2 тижні менше.Скільки

тижнів Івась був у бабусі?Скільки днів Івась був у бабусі? Як правильно записати умову задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катя.

Табір-4 тижні

Бабіся-?, на 2 тижні менше, ніж у таборі

1) 4-2=2(тиж.) - був у бабусі

2) 1 тиждень=7 днів

3) 7+7=14(дн.)