Із двох сіл відстань між якими 7,6 км одночасно назустріч один одному вийшли два пішоходи.

Швидкість одного пішохода 4,6 км/год, а іншого - 4,9 км/год. Через скільки хвилин пішоходи зустрінуться.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Валерия.


S = v * t       t = S : v      S = 7,6 км      v = (4,6 + 4,9) км/ч

1) 4,6 + 4,9 = 9,5 (км,ч) - скорость сближения двух пешеходов

2) 7,6 : 9,5 = 0,8 (ч) - они встретятся

0,8 ч - х мин

1 ч - 60 мин    Пропорция: 60 * 0,8 : 1 = 48 (мин)

Ответ: пешеходы встретятся через 48 минут