Із містечка вийшов турист зі швидкістю 4 км/год. Через 1год слідом за ним виїхав велосипедист зі

швидкістю , більшою в 2 рази , За скільки годин велосипедист наздожене туриста ? (Розв"язок має бути з х-ом)

Ответы на вопрос

Отвечает Ворона Ксюша.
Х-год-час руху велосипедиста
8х-відстань яку проїхав велосипедист
(х+1)-час туриста
4*(х+1)-відстань яку пройшов турист
8х=4*(х+1)
8х=4х+4
8х-4х=4
4х=4
х=1(год)
відповідь:за 1 годину.