У шести однакових банках вміщується 18л. соку. Місткість сулії на 5л. більша від місткості банки.

Скільки літрів соку вміститься у восьми таких суліях?

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

18:6=3 (л.) в одній банці
3+5=8 (л.) місткість сулії
8*8=64 (л.) у восьми суліях
Відповідь: 64 л