Зореліт Сіріус пролітаєза 1с на 650 км більше, ніж зореліт Арктур.Знайдіть швидкість кожного

зорельоту у км/год ,якщо швидкість Арктура у 2,3 раза менша від швидкості Сіріуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Юрий.
650*60=39000 км більше за годину
2,3х-х=39000
1,3х=39000
х=39000/1,3
х=30000 км/год менша швидкість
30000*2,3=69000 км/год - більша