Мотоциклисту потрібно було проїхати відстань у 30 км. виїхавши на 3 хв пізніши за призначений

термін він рухався зі швидкістю на 1 км/ год більшою ніж збирався і приїхав на місце призначення вчасно. знайдіть швидкість з якою рухався мотоциклист

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Виталя.
30/х-30/(х+1)=1/20
600(х+1)-600х=х^2+x
x^2+x-600=0
x1=-25 - не удовлетворяет
x2=24 км/ч
24+1=25 км/ч скорость мотоциклиста