1 дм2 ауданды сырлау үшін 2,2 сыр керек қыры 60 см куб тәріздес қақпағы жоқ ыдыстың сыртқы бетін

сырлау үшін қанша сыр керек

Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.
Куб ауданы S=6a^2
Алайда Сізде қақпағы жоқ ыдыс, сондықтан 5 қыры бар
S=5a^2=5*3600=18000 см^2
1 дм^2=100 см^2 болғандықтан, 18000/100=180
180*2.2=396 сыр қажет болады