ЗАДАЧИ НА ЗБИЛЬШЕННЯ (ЗМЕНШЕННЯ) ЧИСЛА НА КИЛЬКА ОДИНИЦЬ И ЗНАХОДЖЕННЯ ОСТАЧИ ЧИСЕЛ. ДОПОЛВНИ

КОРОТКУ УМОВИ И РОЗВЯЖИ ЗАДАЧУ.З ДИЛЯНКИ ЗИБРАЛИ 9КГ МОРКВИ А ЦИБУЛИ НА 5 КГ БИЛЬШЕ. ДО ДИТЯЧОГО САДКА ВИДПРАВИЛИ 7 КГ ЦИБУЛИ. СКИЛЬКИ КИЛОГРАМИВ ЦИБУЛИ ЗАЛИШИЛОСЬ?

Ответы на вопрос

Отвечает Переверзев Антон.

1. 9+5=14 (кг) - собрали цибулі
2. 14-7=7 (кг) - відправили до дітячого садка
3. 14-7=7 (кг) - залишилось.
Відповідь: 7 кілограмів цибулі залишилось.