Кубик з конструктора має розміри : довжина 10 см, ширина 5 см, висота 4см. Обсисліть його обєм.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Инесса.

10*5*4=200см в кубе                   

Отвечает Лебедев Павел.

V = 10*5*4= 200 см(в кубе)