У спортивному комплексі тренується 2990 чоловік. Із них 986 жінок, чоловіків на 343 більше, а решта

- діти. П'ята частина дітей захоплюється футболом. Скільки дітей займається футболом.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Женя.

986+343=1329(чел)мужчин

986+1329=2315(чел)мужчин и женщин

2990-2313=675(чел)детей

675:5=135(чел)занимается футболом

ответ 135 чел