Від двох пристаней,відстань між якими становить 24 км,одночасно в одному напрямі відійшли човен і

катер(човен рухався попереду катера). Швидкість човна дорівнювала 8 км/год,що становило 4/5 швидкості катера.Через скільки годин після початку руху катер наздогнав човен?"

Ответы на вопрос

Отвечает Степнова Екатерина.
8/(4/5)=10км/год(Швiдкiсть катера)
10-8=2км/год(Швiдкiсть сблiження)
24/2=12год(Время)
Вiдповiдь:Через 12 годин