0,7 першого числа дорівнює 0,5 другого числа. Знайти ці числа, якщо їх різниця дорівнює 20.


Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Илья.
0,7x = 0,5y 
x - y = 20 
-----------------
x = y + 20 
0,7( y + 20 ) = 0,5y 
07y - 0,5y = - 14 
y = - 14 : 0,2 
y = - 70 
x = - 70 + 20 = - 50 
Ответ числа ( - 50 ) и ( - 70 )