Автобус і легковий автомобіль рухаються назустріч один ондному. Швидкість легкового автомобіля

дорівнює 90 км/год, а швидкість автобуса в 1 2/3 разу менша , ніж швидкість автомобіля. Через скільки годин вони зустрінуться, якщо зараз між ними 36 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Света.
90:1 2/3=90*3/5=54км/час скорость автобуса
90+54=144км/час скорость сближения
36:144=1/4 часа=15мин. встретятся