Площа прямокутника 640м2 а довжина сторони 40м.Знайти площу квадрата, периметр якого дорівнює

периметру прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

1.)640:4=160(м2.)

2.)160:4=4(м2.)

3.)4*4=16(м2.)

Ответ:16 м2