відстань між Сімферополем. іЗапоріжжям,що становить 365 км ,Емеля подолав на своїй печі за три дні.

За перших два дні він проїхав 246км, а за перший і третій-268 км. Скільки кілометрів проїжджала піч кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.
365-268=97км за второй день
365-246=119 км в третий день
268-119=149 км в первый день