На дошці записано кілька різних натуральних чисел . Добуток двох най менших чисел дорівнює 16 ,а

двох найбільших 225 .

Ответы на вопрос

Отвечает Колосовский Никита.
44 
2*8=16 9*25=225
2+8+25+9=44