Задача:Хомячка на добу дали 320 г. хліба,свіжої зелені та коренеплодів.Скільки грамів кожного

продукту дали хомячку,якщо хліб і свіжа зелень разом становить 310 грамів,а коренеплодів та свіжа зелень разом теж становить 310 грам?

Ответы на вопрос

Отвечает Барашкин Артём.
320-310=10г корнеплодів
320-310=10г хлібу
320-10=310г зелені