Сума двох чисел дорівнює 310. Знайдіть ці числа, якщо 5/6 першого числа дорівнюють 0,2 другого.


Ответы на вопрос

Отвечает Сакан Жаннур.
Перше число - х
друге число - у
Система
x+y=310
5/6*x=0,2y

25/6х=у
В перше р-ня
(25/6)х+x=310
(31/6)x=310
31x=310*6
x=310*6/31=60
y=310-60=250
Відповідь: 60 - перше число, 250 - друге число