Діагональ прямокутника дорівнює 12 см і утворює з його стороною кут 60 градусів. знайдіть сторони

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.
Діагональ утворює зі стронами трикутника прямокутний трикутник.Тоді
за т.Піфагора
a=d·cosa ,b=d·sina
a=12·cos60°=12·0/5=6
b=12·sin60°=12·√3/2=6√3