площа прямокутної ділянки 600м в квадрате ,її довжина 30м .наскільки метрів ширина цієї ділянки

менша від її довжини ?

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Ира.

на 10 метрів менша від довжини. площа прямокутника дорівнює S=a*b. площа нам дана. отже, 600=x*30, х=20. 30-20=10.