Допоможіть будь-ласка!!!Знайдіть 30,2% від числа b,якщо 45% від 20% числа b дорівнюють

90.============Яке з наведених чисел дорівнює значенню виразу -2х-1,Якщо: х=-4?а)9 б)-7 в)7 г)-9============Розвяжіть рівняння0,6(2у-11)=0,4(у-7)-7,48

Ответы на вопрос

Отвечает Борзенко Анастасия.

90 х 0,2 = 18

18 х 0,45 = 8,1 

8,1 х 0, 302 = 2,446

--------------------------------

 - 2  х (-4) - 1 = 7    ОТВЕТ  в)

--------------------------------------

1,2у  - 6,6 = 0,4у -  2,8 - 7,48

1,2 у - 0,4 у = 6,6 -2,8 - 7,48

 0,8 у =  - 3,68

  у =  - 4,6