у господарки було 48 курей і гусей. шосту частину становили гуси. у скільки разів менше гусей, ніж

курей.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Марина.

1/6 от 48=8-это гуси

48-8=40-куры

40:8=5 в пять разменьшегусей, чем кур

 

 

 

 

Отвечает Васильева Аделина.

48*1/6=8гусей

48-8=40кур

40/8=5разів менше гусей, ніж курей.