Легковий автомобіль їхав 5 год зі швидкістю 80км\год і 2 год зі швидкістю 115км\год. знайди

швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.
5*80=400 км проїхав за 5 год
2*115=230 км проїхав ха 2 год
400+230=630 км всього проїхав
5+2=7 годин всього їхав
630:7=90 км/год середня швидкість
==========================================