Одночасно з двору виїхали та поїхали у протилежних напрямках велосипедист і мотоцикліст

велосипедист рухався зі швидкістю 15км/год а мотоцикліст в 4 рази швидше. Через який час відстань між ними становить 150 кілометрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Есенкова Лиза.
1)15×4=60км/ч скорость мотоциклиста
2)15+60=75км/ч общая скорость
3)150÷75=2ч
Ответ: через 2 часа