З автобуса вийшло к пасажирів, а залишилось в 3 рази більше. СКІЛЬКИ ПАСАЖИРІВ БУЛО В АВТОБУСІ?

Склади вираз для розв"язання задачі, якщо к дорівнює 12

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Диана.
Х=12*3
х=36
ответ было 36 пасажиров

Отвечает Чугунов Роман.
Нехай з автобуса вийшло к пасажирів, тоді в автобусі залишилося 3к пасажирів. Всього в автобусі було х пасажирів.
Якщо к=12, складемо и розвяжемо рівняння.
к+3к=х
к=12
12+3*12=х
х=48 пасажирів
Відповідь: в автобусі було 48 пасажирів.