Із 60 кидків м"ячем по воротах під час гандбольного матчу 0,8 кидків були результативними. Скільки

разів м"яч не влучив у ворота ?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.
ДАНО
0,8 - результативные
РЕШЕНИЕ
1) 1 - 0,8 = 0,2 - часть промахов.
2) 60 * 0,2 = 12 раз  мимо ворот- ОТВЕТ
ИЛИ
1) 60*0,8 = 48 раз  попали
2) 60 - 48 = 12 раз - мимо