Три бригади ремонтували асфальтове покриття на трасі Харків-Запоріжжя. Перша бригада відремонтувала

4 км 56 м траси,що на 78 м менше, ніж друга брегада. Третя брегада відремонтцвала на 245 м менше,ніж друга брегада. визнач доіжину ділянки траси, яку відремонтувала три бригади разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Елубай Жулдыз.
4км56м=4056м
4056+76=4132м=4км132м-отремонтировала вторая бригада
4132-245=3887-3км887м-отремонтировала третья бригада
4056+4132+3887=12075м=12км75м-отремонтировали три бригады