Зменшуване на 24 більше від різниці, а від'ємник - на 32 менший від зменшуваного. Запиши рівність

із таким зменшуваним.

Ответы на вопрос

Отвечает Красильникова Светлана.
Різниця - х
Зменшуване - (х+24)
Від’ємник - ((х+24)-32)=(х-8)
(х+24)-(х-8)=х
х+24-х+8=х
32=х

(32+24)-((32+24)-32)=32
56-24=32