Куб і прямокутний паралелепіпед мають рівні об'єми. Знайдіть площу поверхні куба, якщо довжина

прямокутного параледепіпеда дорівнює 12 см, що у 2 рази більша за ширину і у 4 рази більша за висоту паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Егор.
Vк=a^3
Vп=a*b*c
a=12
b=12*2=24
c=12*4=48
Vп=12*24*48=13824
Vк=13824
сторона куба(H)= \sqrt[3]{13824}=24
Sпов. куба=6*H^2=6*24*24=3456