з двох мист вирушили одночасно назустрич один одному два поизды зи швидкостями 48км/год и 54км/год

знайдить видстань миж мистамы якщо поизды зустрились через 4 год писля початку руху. пожалуйста умову напишите

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Люда.

Дано

Швидкысть першого -  48км/год

Швидкість другого -  54км/год

Час - 4 год

____________________

Відстань - ?

 

 

Швидкість зближення =  Швидкысть першого+ Швидкість другого

Швидкість зближення =48+54=102(км/год)

Відстань=  Швидкість зближення* Час

Відстань=102\cdot4=408(км)

Відповідь: 408 км