Жәшіктегі 90 кг жеміс бар.Олардың 1/6і жүзім,3/5і апельсин,қалғаны алмұрт.Қанша кг алмұрт бар

плиииииз

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Кирилл.
90- (90÷6×1+90÷5×3)=90-(15+54)=21 алмұрт