Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких на 4,6 більше за друге, дорівнює 8,2. Знайдіть ці два

числа. (Запишіть як рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Даша.
Х одно число
х+8,2 второе
(х+х+4,6):2=8,2
2х=8,2*2-4,6
2х=11,8
х=5,9первое
5,9+4,6=10,5 второе
вчера не дождался записи по русски, а сегодня, наверно, поздно!