Сума трьох чисел дорівнює 75.Різниця першого і другого дорівнює 11. сума першого і третього 56.

знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Дынник Денис.
Сейчас напишу, подожди немного 

Отвечает Абдрахманова Эвелина.
1-й способ:

Пусть п - первое число;
в - второе число;
т - третье число
По условию:
п+в+т=75
п-в=11
п+т=56

п+в+т -(п+т) = 75-56
п+в+т-п-т=19
в=19 - второе число

п-в=11
п-19=11
п=11+19
п=30 - первое число

п+т = 56
30+т=56
т=56-30
т=26 - третье число.

Проверка:
30+19+26=75

2-й способ:

1) 75-56=19 - второе число.
2) 19+11 = 30 - первое число.
3) 56-30= 26 - третье число.

Ответ: 30; 19; 26