У Наталки 70 казок.У трьох книжках по 16 казок,інші-на відеокасетах,по 2 казки на кожній.Скільки у

Наталки відеокасет із книжками?

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.
1) 3*16=48(каз) в книжках.
2) 70-48=22(каз) на касетах
3) 22:2=11 (касет) у неї.
(70-3*16):2=11
В. 11 касет.