У ЗООПАРКУ Є ЗМІЇ КАЧКИ Й МАВПОЧКИ. ВОНИ МАЮТЬ 36 ГОЛІВ, 26 КРИЛ І 86 ЛАП. СКІЛЬКИ ЗМІЙ У ЗООПАРКУ.

ДОПОМОЖІТЬ ВИРІШИТИ

Ответы на вопрос

Отвечает Сивонина Кристина.
26:2=13 качок
86-26=60(лап) у мавпочок
60:4=15 мавпочок
36-13-15=8 змий