Урок 2\3 год, перерва 1\6 годи Скільки хвилин тривають разом 3 уроки і 2 такі перерви.


Ответы на вопрос

Отвечает Урюпина Анастасия.
1) 3 • 2/3 = 2 ( часа ) = 120 ( мин ) три урока
2) 2 • 1/6 = 1/3 ( часа ) = 20 ( мин ) две перемены
3) 120 + 20 = 140 ( мин ) Ответ