купили 2кг Печива і 1кг цукерок і за вся покупку заплатили 50грн. Скільки коштує 1кг цукерок якщо

цукерки дорожчі за печиво на 8 грн.? решение плиииз

Ответы на вопрос

Отвечает Саковский Роман.
2х+х+8=50
3х=50-8
3х=42
х=42:3
х=14 грн- 1 кг печенья
14+8=22 грн- 1 кг конфет.