Двом працівницям кондитерської фабрики потрібно прикрасити 261 тістечко.Перша працівниця прикрашала

тістечка 7 годин по 21 тістечку щогодини прикрашала друга працівниця ,якщо вона працювала 6 годин ?

Ответы на вопрос

Отвечает Макушкина Настя.
7*21=147 перша
261-147=114 залишок
114:6=19 друга
Отвечает Брагина Аня.
7*21=147 тістечок прикрашала перша працівниця
261-147 = 114 тістечок прикрашала друга працівиця
114\6=19 тістечок прикрашала друга прцівниця щогодини