Екі бидонда 28л сұйық бар. Егер 2л сұйықты бірінші бидоннан екінші бидонға құйсақ, екі бидондағы

сұйықтың көлемі бірдей болады. Алғашқыда бидондардың әрқайсысында неше литр сұйық болған?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Саша.
1) 28:2=14( по 14(л) воды станет в каждом бидоне.                                          2) 14+2=16 (л) воды было в 1 бидоне                                                             3) 14-2=12(л) воды было во 2 бидоне.                                                           Ответ: В 1 бидоне 16 л  воды, во 2 бидоне 12 л воды.