Авансом робітник отримав 1600грн, що становить 40% від всієї зарплати. яка заробітна плата

робітника?

Ответы на вопрос

Отвечает Рижук Славік.
1) 40%=0,4
    1600 : 0,4 = 4000 (грн)
Ответ: 4000 грн - зарплата работника.
Отвечает Волк Света.
1600/40=40(грн) 1%
40*100%=4000грн заробiтна плата