Запиши вирази та обчисли їх значення: а) дільник 8, а ділене е добутком чисел 4 і 6б) зменшуване

42, а відьемник е часткою чисел 14 і 7в) частку чисел 18 і 9 збільшити в 9 раз

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенов Федор.

1) (4*6)/8= 3

2) 42 - 14/7 = 40

 3) (18/9)*9 = 18