Площа прямокутника доривнюе 80дм квадратных а його ширина доривнюе 5 дм На скильки треба зменшите

довжину прямокутника щоб його площа зменшилася на 35 дм Квадратных

Ответы на вопрос

Отвечает Панькова Лиза.
1) 80÷5=16 (дм) - довжина;
2) 80-35=45 (дм2) - буде площа пiсля зменшення;
3) 45÷5=9 (дм) - буде довжина після зменшення;
4) 16-9=7 (дм) - на стільки зміниться довжина
Відповідь: на 7 дм.