2 авто виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими = 960км. Через 6.5

год після початку руху вони ще не зустрілися і відстань між ними стала 115км. Знайдіть швидкість кожного авто, якщо швидкість одного із них на 10 км/год більша за другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Бураков Кирилл.


х - скорость первого авто, х + 10 - скорость второго авто, v = х + (х + 10) = 2х + 10 км/ч -  скорость сближения, S = 960 - 115 = 845 км,  t = 6,5 ч

S = v * t

845 = (2х + 10) * 6,5

845 = 13х + 65

13х = 845 - 65

13х = 780

х = 780 : 13

х = 60 (км/ч) - скорость первого авто

60 + 10 = 70 (км/ч) - скорость второго авто

Проверка: 60 * 6,5 + 70 * 6,5 = 960 - 115

                  390 + 455 = 845

                            845 = 845 

Ответ: скорость первого авто 60 км/ч, скорость второго авто 70 км/ч.