З двох будиночків,розташованих на одній стежці,відстань між якими 12 м,о 13:00 вийшли і пішли по

цій стежинці до ромашкового поля гноми Бім і Бом.Спереду йшов Бім зі швидкістю 6м/хв,а його наздоганяв Бом. З якою швидкістю біг Бом ,якщо він наздогнав Біма через 12 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Никита.
Х м/хв - швидкість Бома
(х-6)м/хв - швидкість зближення
S=V*t 
(х-6)*12=12
12х-72=12
12х12+72
12х=84
х=7(м/хв) - швидкість Бома