Из 20га зибралы по 11 т картопли з гектара а ще з 5га по 16 т з гектара знайты середьню врожайнисть

картопли на цых двох дилянках

Ответы на вопрос

Отвечает Жақсыбек Алимжан.
1) 20*13=260(т)- зібрали картоплі з 20га2)
 260+90=350(т)- зібрали картоплі разом з двох ділянок3)
 20+5=25(га)- площа двох ділянок4)
 350/25=14(т)
Відповідь: 14 т- середня врожайність картоплі на двох ділянках.вот
Отвечает Голубева Наташа.
11*20=220(т) - з 20га
16*5=80(т) - з 5 га
220+80= 300 (т) - разом
300/25=12 (т) середня врожайність