Знайдить значення суми а+с, якщо: 1) а=12889, с 987 111; 2) а =5 555 555, с=444 445; 3)а=1 234 567

890, с=76 543 210. Чому дорівнює сума с+а?

Ответы на вопрос

Отвечает Гресь Ирина.
А+с=12889+987111=1000000
а+с=5555555+444445=6000000
а+с=1234567890+76543210=1311111100