На фермрозбили 90л.молока в кілька трилітрових банок і в 9 восьмилітрових бізонів. Скільки банок

використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Силуянов Илья.
1) 9*8=72 л розлили в бідони
2) 90-72=18 л залишилось
3)18:3=6 трилітрових банок використали
Отвечает Кострова Луиза.
1) 9×8=72( л )-розлили в бідони.

2) 90-72=18 (л) -залишилось.

3)18÷3=6 (л)-трилітрових банок використали.