У 3-х 6-х класах навчаеться 110 учнів. у 6-А 4/11 всіх учнів, у 6-б 80% учнів 6-а,скільки учнів

навчається у 6-в?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарип Адина.

1)скільки у 6А?

  110*4/11=40 учнів

2)скільки у 6Б?

40*0,8=32 учня

3)скільки у 6В?

110-(40+32)=110-72=38 учнів

перевіримо 40+32+38=110 всього у трьох класах