Прибиральниця за 5годин прибираэ 10 класних кимнат.З допомогою чергових вона прибираэ за годину на

2 класни кимнати бильше,ниж коли працюэ одна.Скильки класних кимнат прибираэ прибиральниця за 5 год.з допомогою чергових.

Ответы на вопрос

Отвечает Aleinikova Margheret.
10/5=2 кл. ком. (за один час)
2*2=4 кл. ком (за час с деж)
5*4=20 кл. комн. (За 5 час. с деж)