Знайдіть периметр рівностороннього трикутника. Довжина сторони трикутника 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Елена.
Р=9+9+9=27
Видповидь:27 см
Отвечает Рябоконь Евгений.
P=a*3
P=9*3=27 см
Периметр триугольника